شرکت طلیعه بستر درفام با ۲۰ سال تجربه در زمینه طراحی و راه اندازی پروژه های فضای سبز عمومی شهری و آبیاری قطره ای و تولید محصولات گلخانه ای

معرفی شرکت طلیعه بستر درفام

جناب آقای مهندس فربد خسروی تبریزی موسس و بنیانگذار شرکت طلیعه بستر درفام با ۲۰ سال تجربه در زمینه طراحی و راه اندازی پروژه های فضای سبز عمومی شهری و آبیاری قطره ای و تحت فشار در صدد برآمد تا تجربیات گرانبهای خود را با راهنماٸیهای ارزشمند جناب آقای دکتر ریاحی از اساتید بزرگ دانشگاههای کشور با تٲسیس شرکت درفام در سال ۱۳۹۷ و با هدف رسیدن به خودکفایی در تولید محصولات گل و گیاه و عدم خروج ارز از کشور و کارآفرینی برای جوانان ایران عزیزمان به ثمر رساند.

ما با در نظر گرفتن همه اصول فنی و محاسبات دقیق کارشناسی جهت بهینه سازی تولید بستر کشت بر آن شدیم تا برای اولین بار در ایران با استفاده از فناوری پرس تحت فشار بستر کشت را فشرده نموده و به بازار مصرف اراٸه دهیم،چرا که از این طریق مساحت انبار ذخیره کالا برای مصرف کننده به یک چهارم کاهش خواهد یافت و همچنین صرفه جوٸی قابل ملاحظه ای در هزینه حمل کالا به دست خواهد آمد.
شرکت درفام دربرگیرنده تیمی مجرب از جوانان تحصیل کرده مستعد و متخصص است که با افکاری همسو در جهت اهداف شرکت گام برمی دارند و همانا یگانه هدف ما رسیدن به خودکفایی و کمک به تولید محصولات گلخانه ای و کارآفرینی است. هموطن تولید ملی اقتدار ملی است و این مهم میسر نمی گردد مگر با عزم ملی.

خدمات شرکت درفام

با توجه به اهمیت کشاورزی ارگانیک و تولید محصول سالم، ما در شرکت درفام افتخار آن را داریم که از پیشگامان کشاورزی ارگانیک در ایران باشیم. محصولات شرکت درفام مناسب انواع گیاهان زراعی و باغی در شرایط اقلیمی مختلف می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن دانش و تکنولوژی روز، به آزمایشگاه و مزرعه تحقیقاتی مجهز می‌باشد و تمامی محصولات با توجه به نیاز کشاورزان و با هدف افزایش قدرت باروری خاکهای فقیر، شور و قلیایی تولید می‌شود.
شرکت درفام با داشتن کادری مجرب و کارآزموده و  همکاری مستمر با متخصصین و همچنین بهره‌گیری از آزمایشگاه‌های مجهز توانسته است، محصولاتی با کیفیت بالا و مورد رضایت کشاورزان ارائه نماید. این شرکت به طور مستمر با انجام آزمایشات مختلف در مزارع نمونه در سراسر کشور و کنترل کیفی محصول در حین تولید، هر ساله به کیفیت محصول خود افزوده است.

فروشگاه آنلاین درفام با ارائه محصولات و امکان خرید اینترنتی آسان با کالاهای متنوع سبد کالای شرکت در خدمت شماست. همچنین جهت اطلاع از نحوه‌ی فروش عمده این محصولات و ثبت سفارشات می‌توانید با همکاران ما در واحد فروش شرکت درفام در ارتباط باشید.