چرا درفام را انتخاب کنیم؟

خرید آنلاین

خرید اینترنتی آسان از فروشگاه اینترنتی درفام. همچنین برای اطلاع از قیمت‌های محصولات وارداتی و قیمت خرید عمده محصولات درفام می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و خرید خود را به راحتی انجام دهید.

ارسال سریع و مطمئن

با خرید آنلاین از درفام، کالای شما در سراسر ایران با بسته بندی مناسب و مطمئن ارسال خواهد شد. در هنگام ثبت خرید می‌توانید از بین روش‌های ارسال، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایید.

مشاوره پیش از خرید

برای مشاوره پیش از خرید محصول می‌توانید قبل از انتخاب و ثبت سفارش خود با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و در مورد محصول مورد نظر خود مشاوره رایگان دریافت کنید.

مقایسه ی پالم پیت درفام با کوکوپیت چرا درفام را انتخاب کنیم

ما با در نظر گرفتن همه اصول فنی و محاسبات دقیق کارشناسی جهت بهینه‌سازی تولید بستر کشت بر آن شدیم تا برای اولین بار در ایران با استفاده از فناوری پرس تحت فشار بستر کشت را فشرده نموده و به بازار مصرف ارائه دهیم. از این طریق مساحت انبار ذخیره کالا برای مصرف‌کننده به یک چهارم کاهش خواهد یافت و همچنین صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه حمل کالا به دست خواهد آمد.
پالم پیت درفام با برخورداری از تمام ویژگی های کوکوپیت و قیمتی به مراتب پایین‌تر، بهترین جایگزین برای کوکوپیت است. برای اطلاعات بیشتر درباره پالم پیت درفام و مقایسه آن با کوکوپیت، از این لینک استفاده کنید.

تخفیف ویژه فروشگاه اینترنتی درفام یک ماه تخفیف ویژه به مناسبت افتتاح فروشگاه اینترنتی درفام